top of page
DSC7902_edited_edited.jpg

Baxter Shop Kyiv – єдиний в Україні офіційний монобрендовий шоурум італійської фабрики Baxter. Салон заснований регіональним дилером - компанією Exnova в 2006 році та входить у всесвітню мережу, що охоплює найбільші міста на п’яти континентах нашої планети.

 

Від початку своєї історії у 1990 році, фабрика спеціалізується на виробництві люксових меблів з натуральної шкіри. Тільки Baxter обробляє шкіру так, що зберігаючи природну текстуру, вона переймає властивості текстилю – стає надзвичайно м’якою, чудово драпірується, набуває бажаної форми і дихає. Унікальна розробка бренду – шкіра з принтом Printable Edition, що не затирається з часом експлуатації, а також Outdoor колекція зі шкіри, що не боїться пилу та вологи.

 

Baxter – один з головних трендсеттерів меблевого дизайну. Над розробкою колекцій працюють всесвітньо відомі дизайнери та архітектори. Окрім шкіри предмети оздоблюються латунню, деревом, мармуром, художньою керамікою. А палітра з величезною кількістю відтінків кожного сезону доповнюється новим модним кольором.

Експозиція

Зверніть увагу!  Колір, відтінок та текстура можуть відрізнятися на фото та в дійсності. Уточнюйте інформацію  у менеджерів шоуруму.

067 443 09 10

м. Київ, вул. Круглоуніверситетська 11/19

bottom of page