top of page

Сервіс

Менеджмент
проектів

Ми практикуємо комплексний підхід з реалізації дизайн-проектів. Команда менеджерів із різних відділів одночасно працює над вашим замовленням. Кожен етап ретельно проробляється та контролюється: від першої зустрічі та вибору комплектації до розміщення замовлення на виробництвах та установки на об’єкті. Для нас не існує неможливих задач. Технічно складні проекти – наша любов, гордість та фішка.

 

Ми беремо до увагу інтереси та потреби всіх сторін: як замовника, так і автора проекту. До того ж, ми вільно говоримо італійською та англійською, що дозволяє ефективно розв’язувати виробничі питання безпосередньо з фабриками, без допомоги посередників чи перекладачів. За необхідності, ми виїжджаємо з клієнтом на фабрику для перевірки виконання замовлення.    

Логістика

Baxter Shop Exnova здійснює поставки інтер’єрної продукції безпосередньо з виробничих майстерень фабрик. Наші логісти контролюють увесь шлях товару. В Україні ми забезпечуємо зберігання на власному закритому складі та доставляємо замовлення на об’єкт. Наша доставка приїздить вчасно, у терміни, попередньо домовлені з клієнтом.

Монтаж

Наші спеціалісти здійснюють установку продукції на об’єкті. Ви можете не турбуватися за якість збірки та монтажних робіт. Адже ми працюємо за інструкціями та навчальними рекомендаціями фабрик-виробників. У нас не буває криво та косо, і ніколи не лишається зайвих деталей. Усі меблі стають на свої місця точно за попередніми розмірами.

Сервісне обслуговування

Ми забезпечуємо гарантійне обслуговування від фабрик-виробників, а також провадимо сервісне обслуговування після закінчення гарантійного терміну. Виконуємо реставраційні роботи, консультуємо з питань правильного догляду за меблями, інтер’єрним текстилем, паркетом. Наші клієнти звертаються до нас за сервісними послугами протягом усього часу користування предметами інтер’єру. 

Дізнайся більше про

комплектацію інтер'єрів

м. Київ, вул. Банкова 1/10

097 671 73 78

bottom of page