top of page

Хто ми

Наша історія розпочалась у 2001 році, коли декілька друзів, прийнявши виклик долі, розпочали власну справу. Так з’явилася студія Exnova, що запропонувала українському інтер’єрному ринку першокласний італійський дизайн. Згодом про нас усе більше дізнавалися в Італії, все більше фабрик хотіли з нами співпрацювати, наша команда поповнювалась однодумцями, а українські дизайнери почали отримувати ще більший асортимент та більше комплексних послуг. Exnova виросла в стабільну компанію з надійною репутацією як для західних партнерів, так і для вітчизняних клієнтів.    

 У 2006 році наша родина поповнилася салоном Baxter Shop Kyiv, що лишається єдиним офіційним шоурумом італійського бренду Baxter в Україні та нашою великою гордістю. Тимчасом два наших імені трансформувалися в єдину назву - Baxter Shop Exnova.

Що ми робимо

Baxter Shop Exnova – офіційний дилер інтер’єрних брендів. На український ринок ми постачаємо продукцію переважно італійських фабрик. Також співпрацюємо зі швейцарськими, англійськими та французькими виробниками за напрямами паркету та текстилю.

     

Ми комплектуємо інтер’єри меблями, світлом, текстилем, дверима, сходами, паркетом та оздоблювальними матеріалами. Надаємо комплексні рішення з дизайну та проектування кухонь, ванних кімнат, гардеробних, кабінетів, офісів.

Чим ми корисні

для вас

Архітекторам, дизайнерам, декораторам та клієнтам ми допомагаємо реалізовувати інтер’єрні дизайн-проекти:

 

  • Добираємо потрібну комплектацію з асортименту західних фабрик.  

  • Проводимо необхідні заміри на об’єкті.

  • Розробляємо проект під індивідуальне виробництво.

  • Готуємо технічну документацію для фабрик.

  • Розміщуємо замовлення на фабриках та контролюємо кожен етап його виробництва.

  • Привозимо замовлення в Україну.

  • Збираємо меблі та здійснюємо монтаж обладнання на об’єкті.

  • Надаємо гарантійне та сервісне обслуговування.

 

Більше інформації щодо комплектації та наших послуг можна отримати у розділі

м. Київ, вул. Банкова 1/10

097 671 73 78

 
bottom of page